locatie-Wijchen

Heilbron in Wijchen

Heilbron: een sterk merk in de regio Nijmegen

Heilbron Wijchen is ontstaan uit Bijmans Assurantiën uit Wijchen, VIB Rob van Horssen uit Beuningen en Flavius Assurantiën uit Nijmegen. 

Door onze regionale aanwezigheid en de gebundelde krachten met de Heilbron Groep kunnen we onze klanten nog beter bedienen.

Heilbron is een landelijke organisatie met sterke regionale wortels en bestaat al sinds 1932. Naast inkoopkracht hebben wij veel kennis en ervaring op het gebied van verzekeren, hypotheken en pensioenen.

Wij staan voor u klaar

Persoonlijk

Uw vertrouwde contactpersonen blijven uw eerste aanspreekpunt.

Uiteraard blijft persoonlijk contact hoog bij ons in het vaandel staan. Wij zijn er voor u!

Heilbron Groep

Wij kunnen u betere dienstverlening bieden op het gebied van schade-, inkomens- en zorgverzekeringen, dankzij nog meer specialisten. 

Daarnaast hebben wij nu de beschikking over een eigen volmacht. Hierdoor kunnen wij met u kiezen uit een breder aanbod van verzekeraars met uitstekende voorwaarden en premies.

Hypotheekadvies

Voor een helder en onafhankelijk hypotheekadvies kunt u ook bij ons terecht, waarbij u keuze heeft uit ruim 25 hypotheekverstrekkers.

Laat u vrijblijvend informeren door onze specialisten!

Bernd Nelissen


buitendienstadviseur particulier

bernd.nelissen@heilbron.nl
024 649 50 02

Bart Oosterhout


buitendienstadviseur zakelijk

bart.oosterhout@heilbron.nl
024 649 50 09

Pascal Stapelkamp


pensioenadviseur & financieel planner

pascal.stapelkamp@heilbron.nl
024 820 07 96

Guido Devilee


buitendienstadviseur zakelijk

guido.devilee@heilbron.nl
024 649 50 17

Jurgen Arends


buitendienstadviseur zakelijk

jurgen.arends@heilbron.nl
024 649 50 13

Hans Bijmans


directeur

hans.bijmans@heilbron.nl
024 649 50 07

Rob Willemsen


buitendienstadviseur particulier

rob.willemsen@heilbron.nl
024 649 50 10

Maykel van Horssen


buitendienstadviseur zakelijk

maykel.vanhorssen@heilbron.nl
024 649 50 14

Sonja Bijmans


binnendienstadviseur zakelijk

sonja.bijmans@heilbron.nl
024 649 50 12

Pierre van de Leur


buitendienstadviseur zakelijk

pierre.vandeleur@heilbron.nl
024 649 50 15

Marion Klaus


adviseur hypotheken

marion.klaus@heilbron.nl
024 649 50 25

Frits Janssen


adviseur hypotheken

frits.janssen@heilbron.nl
024 649 50 25

Sjaak van Rijswijk


adviseur zakelijk & relatiemanager

sjaak.vanrijswijk@heilbron.nl
024 820 07 98

Contactgegevens Heilbron Wijchen

Kasteellaan 30
6602 DE Wijchen

Receptie

024 – 649 50 00

Wilt u een afspraak voor advies op maat.

De specialisten van Heilbron denken graag met u mee over de beste verzekeringen voor u.

    Naam*

    Bedrijf/organisatie

    Telefoon*

    E-mailadres*

     
    Ja, ik heb het Privacybeleid gelezen en ga hiermee akkoord.
     

    Voogd Groep en Heilbron Groep gefuseerd

    De Voogd Groep en de Heilbron Groep – beide gerenommeerd specialist op de Nederlandse verzekeringsmarkt – zijn op 8 juni 2021 gefuseerd. Hiermee ontstaat een nieuwe groep met een stevige, ambitieuze en dynamische marktpositie tussen Nederlandse en internationale spelers. Een groep met de financiële en operationele slagkracht voor voortdurende innovatie voor klanten en voor verdere acquisities in de markt.

    Dienstverleningsdocumenten

    In ons dienstverleningsdocument (DVD) vindt u de belangrijkste gegevens over ons kantoor. Zo staat er onder andere in wat voor diensten wij leveren, hoe u ons kunt bereiken en hoe wij beloond worden.