locatie-Leusden

Heilbron in Leusden

MultiSafe verder onder de naam Heilbron

Sinds 2018 heeft MultiSafe haar krachten gebundeld met Heilbron. Dit is de naam van een landelijke organisatie met sterke regionale wortels. Heilbron bestaat al sinds 1932 en heeft veel ervaring en kennis op het gebied van verzekeren, hypotheken en pensioenen. 

Sinds 15 maart 2019 zijn wij van Huis ter Heide verhuisd naar Leusden, om zo de kracht van samenwerken beter te benutten. Met ingang van 1 juni 2019 is de naam MultiSafe gewijzigd in Heilbron Leusden. Door deze samenwerking kunnen wij u, naast onze vertrouwde service, nog beter bedienen.

Wij staan voor u klaar

Persoonlijk

Uw vertrouwde contactpersonen blijven uw eerste aanspreekpunt.

Ons vertrouwde team, de persoonlijke benadering én onze betrokkenheid blijven als vanouds. Wij zijn er voor u!

Zorg

Dankzij onze wachtlijstbemiddeling kunt u gemiddeld vijf weken eerder terecht bij de specialist.

Daarbij ondersteunen wij u bij uw zorgadministratie, bijvoorbeeld bij het indienen van van facturen. Zelfs wanneer wij nog geen zorgverzekering voor u beheren.

Heilbron Groep

Wij kunnen u betere dienstverlening bieden op het gebied van schade-, inkomens- en zorgverzekeringen, dankzij nog meer specialisten. 

Daarnaast krijgen wij de beschikking over een eigen volmacht. Hierdoor kunnen wij met u kiezen uit een breder aanbod van verzekeraars met uitstekende voorwaarden en premies.

Laat u vrijblijvend informeren door onze specialisten!

Roy van den Anker


directeur

roy.vandenanker@heilbron.nl
030 221 27 46

Erika Bakker


binnendienstadviseur zakelijk

erika.bakker@heilbron.nl
030 221 27 62

Olaf Reimus


adviseur employee benefits

olaf.reimus@heilbron.nl
06 264 748 88

Maarten Jansen


adviseur employee benefits

maarten.jansen@heilbron.nl
06 531 050 80

Ronald Ringma


adviseur zakelijk

ronald.ringma@heilbron.nl
06 512 241 62

Robert van der Burgt


adviseur zakelijk

robert.vanderburg@heilbron.nl
06 207 420 27

Nick Moor


adviseur hypotheken

nick.moor@heilbron.nl
06 461 430 80

Sem Vosters


adviseur zakelijk

sem.vosters@heilbron.nl
06 539 755 58

Laura Overmars


binnendienstadviseur particulier

laura.overmars@heilbron.nl
030 221 27 17

Peter de Fluiter


buitendienstadviseur zakelijk

peter.defluiter@heilbron.nl
030 221 27 77

Tamara van de Kieft


binnendienstadviseur particulier

tamara.vandekieft@heilbron.nl
030 221 27 16

Tim Nijland


buitendienstadviseur zakelijk

tim.nijland@heilbron.nl
030 221 27 44

Contactgegevens Heilbron Leusden

Heilbron locatie Leusden
Burgemeester de Beaufortweg 18
3833 AG Leusden
Postbus 235
3830 AE Leusden

Receptie

030 – 22 12 777

Helaas geen berichten gevonden.

Dienstverleningsdocumenten

In ons dienstverleningsdocument (DVD) vindt u de belangrijkste gegevens over ons kantoor. Zo staat er onder andere in wat voor diensten wij leveren, hoe u ons kunt bereiken en hoe wij beloond worden.