locatie-Emmeloord

Heilbron in Emmeloord

Heilbron Emmeloord

Bent u op zoek naar een betrouwbare en persoonlijke partner op het gebied van verzekeringen, pensioen, financieel en hypotheek advies, makelaardij en schadeafhandeling?
Wij staan voor u klaar!

Soms heeft u op het gebied van financiën behoefte aan advies en iemand die met u meedenkt. Bij Heilbron Emmeloord buigen we ons dagelijks over financiële vraagstukken. Zowel voor bedrijven als particulieren. Zekerheid, gemak en gunstige tarieven. Dit horen we meestal als we een verzekering afsluiten. Van autoverzekering tot brandverzekering; wij sluiten uw huidige verzekeringen over en regelen alles voor u. Maak gebruik van de digitale polismap voor 24/7 inzicht in al uw papieren.

Wij staan voor u klaar

Persoonlijk

Uw vertrouwde contactpersonen, bijvoorbeeld Diana of Roxana, blijven uw eerste aanspreekpunt.

Uiteraard blijft persoonlijk contact hoog bij ons in het vaandel staan. Wij zijn er voor u!

RegioBank

De RegioBank diensten worden op de nieuwe locatie in Emmeloord verder uitgebreid. We gaan weer traditionele bankdiensten aanbieden, waarbij een kasfunctie tot de standaard gaat horen.

Dit betekent dat u straks weer contant geld kunt komen halen, maar ook uw spaargeld of dat van u uw kind op een rekening kan storten.

Daarnaast kunt u natuurlijk ook nog steeds bij ons terecht voor een betaal- of spaarrekening.

Heilbron Groep

Niet alleen voor hypotheekadvies en financiële planning maar ook voor makelaardij kunt u bij de Heilbron Groep terecht.

Daarnaast krijgen wij de beschikking over een eigen volmacht. Hierdoor kunnen wij met u kiezen uit een breder aanbod van verzekeraars met uitstekende voorwaarden en premies.

Laat u vrijblijvend informeren door onze specialisten!

Michel de Grauw


algemeen directeur

michel.degrauw@heilbron.nl
0527 27 61 80

Sarah Prummel


RegioBank adviseur

sarah.prummel@heilbron.nl
0527 27 61 80

Roxana Troost


RegioBank adviseur

roxana.troost@heilbron.nl
0527 27 61 80

Pieter Hoogeveen


buitendienstadviseur zakelijk

pieter.hoogeveen@heilbron.nl
0527 27 61 80

Nelien Post


administratief medewerker

nelien.post@heilbron.nl
0527 27 61 80

Hanny Mutsaers


accountmanager zakelijke financieringen

hanny.mutsaers@heilbron.nl
06 579 996 76

Dina van der Wal


commercieel assistent

dina.vanderwal@heilbron.nl
0527 27 61 80

Gerolf Schotanus


manager operations

gerolf.schotanus@heilbron.nl
0514 56 62 62

Diana Raap


adviseur particulier

diana.raap@heilbron.nl
0527 27 61 80

Alieke Hilbrands


schadebehandelaar

alieke.hilbrands@heilbron.nl
0527 27 61 80

Chester Pladdet


binnendienstadviseur zakelijk

chester.pladdet@heilbron.nl
0527 27 61 80

Janny Veenstra


coördinator zakelijk binnendienst

janny.veenstra@heilbron.nl
0527 27 61 80

Kas van Egmond


adviseur particulier

kas.vanegmond@heilbron.nl
0527 27 61 80

Lammechien Hack


schadebehandelaar

lammechien.hack@heilbron.nl
0527 27 61 80

Contactgegevens Heilbron Emmeloord

De Deel 21-1
8302 EK Emmeloord

Algemeen

0527 – 27 61 80

Heilbron Emmeloord is geopend van maandag t/m vrijdag van 9.00 – 17.00 uur. 

Dienstverleningsdocumenten

In ons dienstverleningsdocument (DVD) vindt u de belangrijkste gegevens over ons kantoor. Zo staat er onder andere in wat voor diensten wij leveren, hoe u ons kunt bereiken en hoe wij beloond worden.