locatie-Didam

Heilbron in Didam

Welkom bij Heilbron Didam

Corona update

Door de aangescherpte corona-maatregelen zijn onze kantoren in Beek en Didam vanaf maandag 20 december 2021, tot nader bericht, weer alleen op afspraak geopend. Ons kantoor in Beek is gedurende deze periode, naast de woensdagen, ook de vrijdagen gesloten.

Ons advies aan u
  • Maak zoveel mogelijk gebruik van pinbetalingen, van mobiel- of internetbankieren of stuur een betaalverzoek
  • Neem geld op bij de dichtstbijzijnde geldautomaat

Maak een afspraak

Wilt u een storting doen, of heeft u andere zaken waarvoor u onze hulp nodig heeft? Neemt u dan (telefonisch) contact met ons op voor het maken van een afspraak. Wij zijn tijdens onze reguliere openingstijden gewoon telefonisch of via mail bereikbaar op

0316 – 220770 of didam@heilbron.nl. Veel zaken kunt u ook zelf online regelen.

Afdeling Hypotheken en Verzekeringen

Onze collega’s van de afdelingen Hypotheken en Verzekeringen zijn ook telefonisch en via e-mail te bereiken. Voor een adviesgesprek maken wij bij voorkeur gebruik van beeldbellen.

Wij staan voor u klaar

Persoonlijk contact

Iedere dag weer is het ons streven om u te voorzien van onze persoonlijke service. Onze vaste aanspreekpunten en de regionale aanwezigheid blijven zoals u dat van ons gewend bent.

Het beste advies

Met Heilbron heeft u altijd het beste advies omdat wij alle kennis en expertise in huis hebben én omdat wij op de hoogte zijn van de ontwikkelingen in uw branche.  

Breder aanbod producten

Wij kunnen u betere dienstverlening bieden op het gebied van schade-, inkomens- en zorgverzekeringen, dankzij nog meer specialisten. 

Daarnaast hebben wij de beschikking over een eigen volmacht. Hierdoor kunnen wij met u kiezen uit een breder aanbod van verzekeraars met uitstekende voorwaarden en premies.

RegioBank

De RegioBank diensten blijven op onze vaste locaties in Didam en Beek (gem. Montferland) zoals ze zijn. We bieden traditionele bankdiensten aan, waarbij een kasfunctie tot de standaard hoort.

Dit betekent dat u contant geld kunt komen halen, maar ook uw spaargeld of dat van u uw kind op een rekening kan storten.

Daarnaast kunt u natuurlijk ook nog steeds bij ons terecht voor een betaal- of spaarrekening.

Laat u vrijblijvend informeren door onze specialisten!

Jurgen Jansen


kantoordirecteur / adviseur

jurgen.jansen@heilbron.nl
0316 – 22 07 70

Alwin Aaldering


kantoordirecteur / adviseur

alwin.aaldering@heilbron.nl
0316 – 22 07 70

Annelies Jansen


adviseur binnendienst

annelies.jansen@heilbron.nl
0316 – 22 07 70

Enrico van Gerwen


adviseur binnendienst

enrico.vangerwen@heilbron.nl
0316 – 22 07 70

Esther Leijting


erkend hypotheekadviseur

esther.leijting@heilbron.nl
0316 – 22 07 70

Henriette Hartman


binnendienst hypotheken

henriette.hartman@heilbron.nl
0316 – 22 07 70

Marianne Buiting


schadebehandelaar

marianne.buiting@heilbron.nl
0316 – 22 07 70

Marijke Hansen


adviseur binnendienst

marijke.hansen@heilbron.nl
0316 – 22 07 70

Monique van de Beeten


binnendienst hypotheken

monique.vandebeeten@heilbron.nl
0316 – 22 07 70

Monique Verheij


adviseur binnendienst

monique.verheij@heilbron.nl
0316 – 22 07 70

Niels Peters


erkend hypotheekadviseur

niels.peters@heilbron.nl
0316 – 22 07 70

Robert Wassink


adviseur binnendienst

robert.wassink@heilbron.nl
0316 – 22 07 70

Bram Tempel


adviseur zakelijk

bram.tempel@heilbron.nl
0316 – 22 07 70

Jolanda Berkelder


adviseur binnendienst

jolanda.berkelder@heilbron.nl
0316 – 22 07 70

Bjorn Besselink


adviseur binnendienst

bjorn.besselink@heilbron.nl
0316 – 22 07 70

Contactgegevens Heilbron Didam

Lockhorststraat 4A, 6942 AC Didam
Peeskesweg 1A, 7037 CH Beek

Wilt u een afspraak voor advies op maat.

De specialisten van Heilbron denken graag met u mee over de beste verzekeringen voor u.

    Naam*

    Bedrijf/organisatie

    Telefoon*

    E-mailadres*

     
    Ja, ik heb het Privacybeleid gelezen en ga hiermee akkoord.
     

    Helaas geen berichten gevonden.

    Dienstverleningsdocumenten

    In ons dienstverleningsdocument (DVD) vindt u de belangrijkste gegevens over ons kantoor. Zo staat er onder andere in wat voor diensten wij leveren, hoe u ons kunt bereiken en hoe wij beloond worden.