locatie-Bocholtz

Heilbron in Bocholtz

Welkom bij Heilbron Bocholtz!

Vertrouwd, maar in een nieuw jasje: Van der Linden gaat verder onder de naam Heilbron Bocholtz. Door onze regionale aanwezigheid en de gebundelde krachten met Heilbron kunnen wij u nog beter bedienen. Onze onderhandelingspositie en inkoopkracht bij verzekeraars worden versterkt, daar profiteert u van.

Wij staan voor u klaar

Persoonlijk contact

Iedere dag weer is het ons streven om u te voorzien van onze persoonlijke service. Onze vaste aanspreekpunten en de regionale aanwezigheid blijven zoals u dat van ons gewend bent.

Het beste advies

Met Heilbron heeft u altijd het beste advies omdat wij alle kennis en expertise in huis hebben én omdat wij op de hoogte zijn van de ontwikkelingen in uw branche.  

Breder aanbod producten

Wij kunnen u betere dienstverlening bieden op het gebied van schade-, inkomens- en zorgverzekeringen, dankzij nog meer specialisten. 

Daarnaast hebben wij de beschikking over een eigen volmacht. Hierdoor kunnen wij met u kiezen uit een breder aanbod van verzekeraars met uitstekende voorwaarden en premies.

Laat u vrijblijvend informeren door onze specialisten!

Frans Hoffmann


adviseur zakelijk

frans.hoffmann@heilbron.nl
045 – 568 81 03

Jesse Canisius


kantoordirecteur

jesse.canisius@heilbron.nl
045 – 568 81 08

Ralph Scholtes


hypotheekadviseur / adviseur particulier

ralph.scholtes@heilbron.nl
045 – 568 81 04

Harold Beenkens


binnendienstadviseur zakelijk

harold.beenkens@heilbron.nl
045 – 568 81 32

Sylvia Ramakers


binnendienstadviseur zakelijk & particulier

sylvia.ramakers@heilbron.nl
045 – 568 81 37

Pascale Frissen – Prop


binnendienstadviseur particulier

pascale.frissen@heilbron.nl
045 – 568 81 06

Dimitri Wijckerheld Bisdom


binnendienstadviseur particulier

dimitri.wijckerheldbisdom@heilbron.nl
045 – 568 81 02

Mandy Sluysmans


administratief medewerker

mandy.sluysmans@heilbron.nl
045 – 568 81 07

Roger van der Linden


Pensioenadviseur

roger.vanderlinden@heilbron.nl
045 – 568 81 33

Sjaak Verpoort


schadebehandelaar

sjaak.verpoort@mandaatassuradeuren.nl
045 – 568 81 05

Anja Borjans


acceptant zakelijk

anja.borjans@mandaatassuradeuren.nl
045 – 568 81 35

Miranda Hodiamont


acceptant particulier

Miranda.Hodiamont@mandaatassuradeuren.nl
045 – 568 81 09

Contactgegevens Heilbron Bocholtz

Patersplein 1
6351 EW Bocholtz
Postbus 20017
6350 AA Bocholtz

Algemeen

045 – 568 81 00

Helaas geen berichten gevonden.

Dienstverleningsdocumenten

In ons dienstverleningsdocument (DVD) vindt u de belangrijkste gegevens over ons kantoor. Zo staat er onder andere in wat voor diensten wij leveren, hoe u ons kunt bereiken en hoe wij beloond worden.