Contact

Wat kunnen wij voor u doen

Contact

Persoonlijk contact vinden we belangrijk. Daarom helpen we u graag zo snel mogelijk via verschillende kanalen.

Heeft u een vraag over één van onze diensten of heeft u een algemene reactie of opmerking? Wij horen graag van u! Bel met één van de vermelde telefoonnummers of stuur ons een bericht via het contactformulier.

Wij zijn ook bereikbaar via social media (Facebook & LinkedIn). Ons webcareteam beantwoordt graag en snel uw online vragen.

Onze vestigingen zijn van maandag t/m vrijdag geopend van 8.30 – 17.00 uur. U kunt dan altijd bij ons binnen lopen. Mocht dat een keer niet uitkomen, maak dan een afspraak buiten werktijd. Geen probleem!

In geval van schade zijn wij 24/7 telefonisch bereikbaar via 0314-37 32 60.

Direct zelf doen

icoon persoonlijk en passend advies
Schade melden

U heeft schade en u bent verzekerd via ons kantoor. Neem direct contact met ons op zodat wij u kunnen helpen.

Online schade melden

icoon scherpe premie en uitgebreide dekkingen

Zorgpremie berekenen

Telefonisch persoonlijk advies via zorgnummer 088-12 10 222. Ga naar de zorgvergelijker voor de premies en voorwaarden voor 2021!

Online zorgvergelijker

icoon 24/7 telefonisch bereikbare helpdesk
Klantenservice

Stel uw vraag op Facebook. We streven ernaar om berichten binnen één dag te beantwoorden. Weekdagen van 8 – 23 uur. Zaterdag en zondag van 9 – 17 uur.

Plaats een bericht

VESTIGINGEN

AALTEN
Herenstraat 25-27
7121 DA Aalten
Postbus 81
7120 AB Aalten
0543 – 47 27 03
aalten@heilbron.nl
ARNHEM
Abe Lenstrahof 6
6833 LP Arnhem
0182 – 30 44 88
arnhem@heilbron.nl
BEVERWIJK
Wijkermeerweg 41
1948 NT Beverwijk
Postbus 634
1940 AP Beverwijk
0251 – 29 09 00
beverwijk@heilbron.nl
DOETINCHEM
Edisonstraat 92
7006 RE Doetinchem
Postbus 99
7000 AB Doetinchem
0314 – 37 32 60
doetinchem@heilbron.nl
EMMELOORD
De Deel 21-1
8302 EK Emmeloord
0527 – 27 61 80
emmeloord@heilbron.nl
GENDT
Dorpstraat 17-C
6691 AV Gendt
0481 – 72 70 03
gendt@heilbron.nl
LEMMER
Flevostraat 2-A
8531 KS Lemmer
0514 – 56 62 62
lemmer@heilbron.nl
LEUSDEN
Burg. de Beaufortweg 18
3833 AG Leusden
Postbus 235
3830 AE Leusden
030 – 22 12 777
leusden@heilbron.nl
REEUWIJK
Leeghwaterstraat 15-02
2811 DT Reeuwijk
Postbus 150
2810 AD Reeuwijk
0182 – 30 44 88
reeuwijk@heilbron.nl
WEHL
Stationsstraat 11
7031 BM Wehl
0314 – 68 08 40
wehl@heilbron.nl
WIJCHEN
Kasteellaan 30
6602 De Wijchen
024 – 64 95 000
wijchen@heilbron.nl

Contact met Heilbron

Zit u met een vraag of een klacht?
Vul het onderstaande formulier in en we nemen zo spoedig mogelijk contact met u op.








    BEDRIJFSGEGEVENS
    afm
    kifid
    kvk
    1204333
    300.016043
    63453797
    btwNL855242802B01
    rabobank
    iban
    bic
    13.79.84.294
    NL92RABO0137984294
    RABONL2U
    OPENINGSTIJDEN
    maandag
    dinsdag
    woensdag
    donderdag
    vrijdag
    8:30 – 17:00
    8:30 – 17:00
    8:30 – 17:00
    8:30 – 17:00
    8:30 – 17:00