Oorlog in Oekraïne

De gevolgen van de oorlog zullen op grote schaal voelbaar zijn voor iedereen in Europa. Lees op onze speciale Oekraïne pagina wat dit voor u kan betekenen.

Contact

Wat kunnen wij voor u doen

Contact

Persoonlijk contact vinden we belangrijk. Daarom helpen we u graag zo snel mogelijk via verschillende kanalen.

Heeft u een vraag over één van onze diensten of heeft u een algemene reactie of opmerking? Wij horen graag van u! Bel met één van de onderstaande vermelde telefoonnummers of stuur ons een bericht via het contactformulier.

Onze vestigingen zijn van maandag t/m vrijdag geopend van 8.30 – 17.00 uur. U kunt dan altijd bij ons binnen lopen. Mocht dat een keer niet uitkomen, maak dan een afspraak buiten werktijd. Geen probleem!

Meld je schade direct online of telefonisch. In geval van schade zijn wij 24/7 telefonisch bereikbaar

Direct zelf doen

icoon persoonlijk en passend advies
Schade melden

U heeft schade en u bent verzekerd via ons kantoor. Neem direct contact met ons op zodat wij u kunnen helpen.

Online schade melden

icoon scherpe premie en uitgebreide dekkingen

Zorgpremie berekenen

Telefonisch persoonlijk advies via zorgnummer 088-12 10 222. Ga naar de zorgvergelijker voor de premies en voorwaarden voor 2022!

Online zorgvergelijker

VESTIGINGEN

AALTEN
Herenstraat 25-27
7121 DA Aalten
Postbus 81
7120 AB Aalten
0543 – 47 27 03
aalten@heilbron.nl
APELDOORN
Jachtlaan 278
7312 GT Apeldoorn
Postbus 2330
7301 EA Apeldoorn
055 – 522 20 00
apeldoorn@heilbron.nl
ARNHEM
Abe Lenstrahof 6
6833 LP Arnhem
 
 
0182 – 30 44 88
arnhem@heilbron.nl
BEEK
Peeskesweg 1a
7037 CH Beek
Gem Montferland
 
 
0316 – 22 07 70
beek@heilbron.nl
BEVERWIJK
Wijkermeerweg 41
1948 NT Beverwijk
Postbus 634
1940 AP Beverwijk
0251 – 29 09 00
beverwijk@heilbron.nl
DIDAM
Lockhorststraat 4a
6942 AC Didam
0316 – 22 07 70
didam@heilbron.nl
DOETINCHEM
Edisonstraat 92
7006 RE Doetinchem
Postbus 99
7000 AB Doetinchem
0314 – 37 32 60
doetinchem@heilbron.nl
EMMELOORD
De Deel 21-1
8302 EK Emmeloord
0527 27 61 80
emmeloord@heilbron.nl
GENDT
Dorpstraat 17-C
6691 AV Gendt
0481 72 70 03
gendt@heilbron.nl
LEIDEN
Oegstgeesterweg 30
2231 AZ Rijnsburg
071 40 51 616
leiden@heilbron.nl
LEMMER
Flevostraat 2-A
8531 KS Lemmer
0514 56 62 62
lemmer@heilbron.nl
LEUSDEN
Burg. de Beaufortweg 18
3833 AG Leusden
Postbus 235
3830 AE Leusden
030 22 12 777
leusden@heilbron.nl
WIJCHEN
Kasteellaan 30
6602 De Wijchen
 
 
024 64 95 000
wijchen@heilbron.nl

Contact met Heilbron

Zit u met een vraag of een klacht?
Vul het onderstaande formulier in en we nemen zo spoedig mogelijk contact met u op.









    BEDRIJFSGEGEVENS
    afm
    kifid
    kvk
    1204333
    300.016043
    63453797
    btwNL855242802B01
    rabobank
    iban
    bic
    13.79.84.294
    NL92RABO0137984294
    RABONL2U
    OPENINGSTIJDEN
    maandag
    dinsdag
    woensdag
    donderdag
    vrijdag
    8:30 – 17:00
    8:30 – 17:00
    8:30 – 17:00
    8:30 – 17:00
    8:30 – 17:00